Pozvánka

Hody-s-logem

Vážení zákazníci,

blíží se čas mladých vín, a proto si Vás dovoluji pozvat v neděli 11.11. v 11 hodin na otevření a ochutnávku svatomartinských vín ve vinotéce.

Zároveň si Vás dovoluji pozvat na Svatomartinské hody, které se budou konat v sobotu 17.11. v 17 hod. v restauraci Adagio (vedle Penny marketu na Sokolské ulici, zastávka vozovna trolejbusů).

Nabídneme Vám ochutnávku minimálně 15ti druhů vín z ročníku 2018. Svatomartinská vína, mladá vína z vinařství Volařík a Rajhradských klášterních sklepů. Dále také primo novello z Itálie, bílé mladé z Francie, samozřejmě také beaujolais nouveau a villages a na závěr zařadíme sladká svatováclavská vína.

V Martinské menu budeme podávat tříchodové menu, které se bude skládat z předkrmu - husí paštička, hlavního chodu - pečené husí stehýnko s dvěma druhy zelí a knedlíky, a na závěr sladký dezert.

Večerem budou provázet francouzké a české šansony za doprovodu piana a kytary.

Cena za osobu činí 599,- Kč.

Lístky jsou v prodeji ve vinotéce. Rezervace Vám bude potvrzena po zaplacení.

Platbu je možné provést v hotovosti, platební kartou či převodeme na účet. Číslo bankovního účtu je 219442380/0300. Pro identifikaci platby do textu prosím uveďte "HODY a Vaše jméno rezervace".

 

Kontakt

© Vinný sklep U Mostu
Hosting a webdesign Banan.cz